Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841

O NAS

O pasji, o życiu, o tym, że zawsze warto patrzeć dalej i mierzyć wyżej.

Silny, dobry i zgrany zespół

Żadne z nas, w najśmielszych marzeniach nie wymyśliłoby dla siebie takiego scenariusza, jakie napisało życie. Jednocześnie to gdzie i jak obecnie pracujemy, jest właśnie ich spełnieniem.  Niemożliwe? A jednak!

Jesteśmy związani z przemysłem kosmetycznym od lat. Mamy bogate doświadczenie z różnych dziedzin (m.in. chemia, farmacja, kosmetologia, marketing, grafika czy ekonomia). Zjednoczyły nas wspólne doświadczenia i chęć realizacji wartościowych rzeczy. Zawsze pragnęliśmy i marzyliśmy, aby pracować w firmie, gdzie szacunek dla drugiego człowieka będzie na pierwszym miejscu, gdzie ludzie są otwarci i chcą słuchać siebie nawzajem (nie tylko poleceń szefa), gdzie jest przestrzeń na nowe pomysły, wola współpracy i kipiąca pasja. Mamy różne odpowiedzialności, różnimy się jako ludzie, ale cenimy się wzajemnie niejednokrotnie będąc dla siebie autorytetami.
Naszą największą wartością jest przyjaźń, pasja do tego co robimy, nieustępliwość w dążeniu do dobrego i wiara. W siebie, w ludzi, w świat. Jesteśmy przykładem tego, że marzenia się spełniają.