Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841

Co i dla kogo?

Czyli mówimy wszystko na temat.

Manifest

Uważamy, że wygląd to kapitał. Często pomaga osiągnąć sukces. Zawodowo i prywatnie. Skóra nie musi być idealna, ale powinna wyglądać na zdrową i pełną energii. Warto o siebie dbać.
Dlatego stworzyliśmy męską pielęgnację dla Tych, którzy wiedzą, że atrakcyjny = zadbany. Dla mężczyzn, którzy chcą i potrafią żyć z pasją. Takich, którzy wiedzą co to szacunek i się szanują. Takich, co znają swoją wartość i potrafią cenić innych. Takich, co potrafią przyznać innemu rację i uznać swój błąd. Takich co mierzą wysoko, ale idą tam nie gubiąc po drodze empatii, bo zawsze patrzą dalej. Takich, co nie wierzą w magię, czy obietnice ponad miarę, ale oczekują realnych rezultatów. Dla mężczyzn, dla których ważne jest dobre samopoczucie. Także z tego powodu jak wyglądają, ale bez przesady w tym względzie. I już.

TECHNOLOGIA 360°
Uwzględniając potrzeby Twojej skóry wynikające z jej nieco innej budowy oraz odmiennego procesu starzenia się (zmarszczki u Was pojawiają się później niż u kobiet, ale zazwyczaj są głębsze, a do najbardziej zauważalnych należą te wokół ust i na czole) opracowaliśmy rozwiązanie bazujące na superzaawansowanym składniku, który przeciwdziała męskiemu starzeniu.

  • hamuje degradację kolagenu (od tego białka zależy jędrność Twoje skóry),
  • wzmacnia naskórek,
  • daje turbonawilżenie i pomaga zredukować obrzęki.

I nie znajdziesz go w żadnym innym męskim produkcie na polskim rynku! Jesteśmy pierwsi i jedyni.
Dodaliśmy go w maksymalnej zalecanej dawce, żeby zapewnić moc działania i móc powiedzieć – to działa! Bo ilość robi różnicę…
Otoczenie zauważy różnicę! „WIDAĆ, ŻE SKÓRA JEST W LEPSZEJ FORMIE” „WYGLĄDA NA MŁODSZĄ” To najczęściej pojawiające się stwierdzenia, które padały z ust znajomych z pracy, przyjaciół i członków rodziny mężczyzn stosujących produkt z maksymalną, zalecaną dawką kreatora silnej skóry. Średnio 74% z nich zauważyło wyraźną zmianę wyglądu już po 28 dniach stosowania i dalszą poprawę w ciągu kolejnych 28 dni. To bardzo cenne!

TECHNOLOGIA MĘSKIEGO KOMFORTU
Jest choć go nie czuć. To nasze motto, które kierowało pracami nam formułą, nad bazą. Bo wiemy, że mężczyźni cenią komfort. I Już. Dlatego zastosowaliśmy zaawansowane składniki bazowe, „podrasowaliśmy” je najnowocześniejszymi polimerowymi dodatkami, które przemieniły zwykły krem w prawdziwie męski produkt. Teraz nie będziesz już chciał podbierać kremu swojej kobiecie.